Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi biorą udział w wyborach do:

• Rady Wydziału (w grupie pracowników nie będących nauczycielami akademickimi)
  • Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego (w grupie pracowników nie będących nauczycielami akademickimi)
  • Kolegium Elektorów Wydziału Chemii (w grupie pracowników nie będących nauczycielami akademickimi)

Wybory odbędą się 06.02.2024 r. od godz. 9.00 w trybie stacjonarnym w sali Rady Wydziału Chemii

Wybory uzupełniające do Kolegium Elektorów Wydziału Chemii:

27.03.2024 godz. 10.00 sala Rady Wydziału (wybory stacjonarne)

• indykacyjnych kandydatów na Dziekana Wydziału Chemii (członkowie kolegium Elektorów Wydziału Chemii)

• Elektorzy Kolegium Elektorów Wydziału Chemii biorą udział w wyborach kandydata na Dziekana Wydziału Chemii

23 kwietnia 2024 r. godz. 10.00-17.00 (głosowanie elektroniczne)