Wybory uzupełniające do Rady wydziału dla nauczycieli będących profesorami, profesorami uczelni i doktorami habilitowanymi

Kategoria: Archiwum aktualności

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory uzupełniające dla nauczycieli akademickich będących profesorami, profesorami uczelni i doktorami habilitowanymi do Rady Wydziału Chemii w kadencji 2024-28 odbędą się:

– 1 tura: 21 czerwca 2024 r. 9.00-18.00 (głosowanie elektroniczne)

– 2 tura: 25 czerwca 2024 r. 9.00-18.00 (głosowanie elektroniczne)

– 3 tura i kolejne (gdy w 2 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie): 28 czerwca 2024 r. 13.00 (stacjonarne w Starej Bibliotece)

Liczba mandatów do obsadzenia: 2

Więcej informacji zostanie przesłanych pocztą elektroniczną